EMITT Fuarı-2009
Küresel çaptaki turizm sektörü için büyük önem taşıyan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlamak üzere 13. kez kapılarını açtı! Yaklaşık 50 ülke, Türkiye genelinden 100’e yakın il ve belde ile 3000 firmanın katıldığı fuar geçen yıldan bu yana yüzde 20 büyüyerek rekora imza attı. Dünya çapındaki turizm profesyonellerini buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 13. kez başarılı bir şekilde düzenlendi.
Türkiye’nin Dünyaya açılan penceresi olarak bilinen Selçuk-Efes, her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü bir kadroyla İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı'na katıldı. Fuara İzmir standında katılan Selçuk, fuarda ilin tarihi, turistik zenginliklerinin tanıtmanın yanı sıra Selçuk’a özgü ürünleri de sergiledi. İzmir’in en çok turist alan ilçelerinden biri olan Selçuk, hem günübirlik hem de konaklamalı olarak birçok yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.
Sürekli gelişme ve kendini yenilemeyi bir prensip olarak amaç edinen ABC Health Services yöneticileri de fuara katılanlar arasındaydı.